Uitslag Manege toernooi 2019

We begonnen met 79 teams vanwege wegblijven van 1 team. De aanwezige EHBO heeft oplossing geboden om de 1e ronde mee te spelen. Vanwege ziekte moest 1 partij opgeven zodat we toen weer met een even aantal waren. Verder is het toernooi prima verlopen. Er zijn altijd wel op of aanmerkingen en die horen wij graag zodat we een volgende keer dit al of niet kunnen aanpassen.
Na 2 voorrondes werden de teams in 4 poules verdeeld . Per poule waren 3 eindprijzen beschikbaar en voor de nummer 6,12 en 18 in de poule was er een flesje wijn. De uitslagen zijn als volgt.

 

 

A Poule

 

 

 

 

 

 

Pl

Team

Winst

Saldo

Pl

Team

Winst

Saldo

1

Dennis Bakker/Mark Norder

2

26

11

Cor Kooij/Ron Bakker

1

0

2

Joyce Termaat/Marco Termaat

2

17

12

Annemarie Boersma/Roos v/d Klauw

1

-4

3

Alie Huizinga/Ruud v/d Ploeg

2

12

13

Jan en Elly Toes

1

-5

4

Margret.van Domburg/A Halman

2

11

14

Ria Waij/Arjan Mennen

1

-5

5

Gery Buis/Ans Severeinse

2

7

15

Koos Hazes/Fernand de Kool        

0

-10

6

Dik Nol/Joost v/d Kroef

2

5

16

Wil Arendonk/Theo van Hees

0

-11

7

E Hummel/Paula Rumping

1

10

17

Cor en Karin Schellingerhout

0

-14

8

Trees Nijman/Elise de Haan

1

7

18

Hans en Ans Schutte

0

-16

9

Rene van Handel/Jan Karsten

1

7

19

Jan Dijkshoorn/Jasper Schook

0

-21

10

Erik Boekel/John Boekel

1

6

20

Stefan Boekel/Ger Jonker

0

-22

 

 

 

 

B Poule

 

 

 

 

 

 

Pl

Team

Winst

Saldo

Pl

Team

Winst

Saldo

1

Kees de Vries/Ineke de Vries

2

22

11

Elly van Bastelaere/Heleen de Jong

1

-3

2

Rob Koopman/Henk Loonsstra

2

20

12

Roland Lonneville/Anita Moerland

1

-6

3

Peter v/d Loo/Gerrie v/d Loo

2

15

13

Rick v/d Steen/Patrick de Maaijer

1

-10

4

Ton Machtel/Leen Karman

2

13

14

Judith Kater/Brenda Kater

0

-6

5

Marijke Kossen/Mieke Buis

2

11

15

Berry Suanet/Diana Kardijk

0

-8

6

Richard en Stefan Bouwmeester

2

10

16

Pieter van Gemeren/Gerrit de Gier

0

-9

7

Henk Bakker/Jaap Oostindier

2

8

17

Ron Brouwer/Ria Brouwer

0

-13

8

Jaap Filmer/Mony Filmer

1

10

18

Hen Slegt/Anneke Slegt

0

-14

9

Carla van Wijk/Coen Visser

1

5

19

Rien Moerland/Cristine Craeye

0

-19

10

F van Driest/W Curvers

1

-3

20

Boukje Stammes/Elly Bakker

0

-23

 

 

 

 

C Poule

 

 

 

 

 

 

P

Team

Winst

Saldo

P

Team

Winst

Saldo

1

Guus Hulsman/Erica Hulsman

2

23

11

Joop Schutte/Alie Haasnoot

1

-4

2

Joyce Bakkun/Hans v/d Wouden

2

20

12

Peter Kraayvanger/Frans Hoogedik

1

-4

3

Lydia Blok/Rob Blok

2

18

13

Andries Mooibroek/Eddy Smulders

1

-5

4

Hans Feenstra/Klaas Meijn

2

13

14

Jan Huiberts/Trudy Stravers

0

-6

5

Herman Mebius/Bart v Weerden

2

9

15

Leo de Haas/Antoinette Snijders

0

-7

6

Simon Vos/Florian Veenstra

2

9

16

Henk Reinpolt/Lola Reinpolt

0

-10

7

Gerrit Vente/Henk Dussel

2

7

17

Giel van Dijk/Ria van Dijk

0

-17

8

Alie Schouten/Toon Witte

1

9

18

Loes Boerdijk/Rinus Vissers

0

-18

9

Hannie Arends/Theo Brinkman

1

6

19

Adriaan Oostindier/Meino Hoep

0

-19

10

Hans Schuit/Adrie/Schuit

1

-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 D Poule

 

 

 

 

 

 

P

Team

Winst

Saldo

P

Team

Winst

Saldo

1

Joke en Adriaan de Visser

2

21

11

Jaap Zuidewind/Harry Hendriks

1

-3

2

Dirk de Vries/Aggie ten Berge

2

18

12

Rita Bakker/Karin de Maaijer

1

-2

3

Klaas Kossen/Ton van ‘t Wout

2

17

13

Antoine en Marianne v/’t Veer

1

-5

4

Klaas Zander/Ton Weerden

2

14

14

Chris Lont/Astrid Prins

1

-5

5

Cor Wit/Kees Tijssen

1

4

15

Piet Groot/Annemiek Botman

1

-6

6

Teun Dobben/Rene Dobben

1

4

16

Paul Neefjes/T Neefjes

0

-13

7

Peter en Ingrid Meuwese

1

2

17

Anja Sijs/Lia Clemens

0

-15

8

Jaap Moens/Gerrit Hendriksen

1

2

18

Annet  en Mona Ursem

0

-15

9

Jan Luik/Monique Engel

1

0

19

Truus en Kees Zoetelief

0

-19

10

Ineke Hilverink/Henny Visser

1

-1

 

 

 

 

 

 

 

De overwinning van de 6e editie van het Rabobank Manege toernooi ging dit jaar naar naar het koppel Hans van der Wouden en Frank Bouberg Wilson van de vereniging PUK uit Haarlem.Het was dit jaar weer een gezellig evenement met enige problemen met de computer. Toch hopen wij dat alles naar tevredenheid is opgelost. Volgend Jaar zal het toernooi waarschijnlijk plaatsvinden op zondag 17 Maart.

Na veel gepruts is het gelukt om de volledige uitslag voor elkaar te krijgen. We hopen in ieder geval dat dit ons geen 2e keer gebeurd.

1

10/Team Hans van der Wouden

4

+35

39

73/Team Kees Takken

2

-3

2

1/Team G Hulsman

4

+35

40

13/Team Kees Zoetelief

2

-4

3

64/Team /Fedde de Jong

4

+26

41

4/ Team Wout Tademan

2

-4

4

60/ Team Jan Karsten

4

+25

42

32/Team Cor Schellingerhout

2

-5

5

52/Team Gabriel Pasma

4

+21

43

22/Team Hans Schuit

2

-6

6

17Team Judith Kater

4

+18

44

5/Team Marijke kossen

2

-7

7

19/Team Andries Mooibroek

4

+18

45

23/Team Karin de Maaijer

2

-9

8

25/Team Henk Bakker

3

+26

46

37/Team Willem Jeninga

2

-9

9

39/Team Gerrit de Gier

3

+25

47

29/Team Cees Mienes

2

-10

10

69/Team Peter Rozenhart

3

+23

48

46/Team Antoinette Snijders

2

-12

11

71/Team Max Tophoven

3

+20

49

61/Team Carla van Wijk

2

-17

12

53/Team Patrick de Maaijer

3

+19

50

50/Team Ria Waij

1

-1

13

7/Team Wil van Arendonk

3

+18

51

65/Team Ron Bakker

1

-2

14

62/Team Rien Ganseman

3

+18

52

40/Team Jan Bakelaar

1

-2

15

43/Team Alie Huizinga

3

+13

53

35/Team Sam Smit

1

-3

16

2/Team Rob Koopmans

3

+13

54

28/Team Annet Ursem

1

-5

17

70/Team Iwan Gard

3

+12

55

14/Team Toon Witte

1

-6

18

58/Team Nico Waij

3

+12

56

2/Team Roland Lonneville

1

-8

19

44/Team Joyce Termaat

3

+10

57

34/Team Rudolf Broersma

1

-9

20

41/Team Jan Kouseband

3

+9

58

16/Team Diana Kardijk

1

-10

21

56/ Team Cor Kooij

3

+8

59

9/Team Klaas Kossen

1

-12

22

6/Team Cees  Molenaar

3

+7

60

27/Team Hannie Arends

1

-12

23

12/Team Jaap Moens

3

+5

61

68/Team Ronald Bakker

1

-12

24

30/Team Klaas Zander

3

+5

62

18/Team Joke de Visser

1

-13

25

14/Team Herman Mebius

3

+2

63

48/Team John Boekel

1

-13

26

72/Team Ton van ‘t Wout

2

+11

64

45/Team Rien Moerland

1

-15

27

16/Team Ruud de Bruyn

2

+7

65

76/ Team Monique Engel

1

-16

28

63/Team Alfons Halman

2

+7

66

8/ Team Ans Severijnse

1

-17

29

9/Team Paul de Boer

2

+6

67

11/Team Rene van Andel

1

-17

30

51/Team Adriaan Oostindier

2

+5

68

31/Team Piet Groot

1

-17

31

38/Team Eric van der Sluis

2

+3

69

66/Team Teun Dobben

1

-20

32

15/Team Rob Blok

2

+2

70

24/Team Jasper Schook

1

-21

33

67/Team Connie Slijkhuis

2

+1

71

20/Team Gerie Mosk

1

-22

34

54/Team Frits van Driest

2

0

72

47/Team Elly Bakker

0

-21

35

36/Team Anja Sijs

2

0

73

33/ Team Berto Groot

0

-24

36

42/Team Leen Karman

2

0

74

74/Team Ria Koopmans

0

-30

37

21/Team Klaas Meijn

2

-1

 

 

 

 

38

55/Team Piet Bergen

2

-2

 

 

 

 

 

 

 

 

Hans en Adrie Schuit werden 11e en wonnen ook hu 4 partijen en kregen een heerlijke appeltaart

De beste Onderhandsers op de 10e plaats Rick v/d Steen en Pieter van Gemeren

De winnaars van 2017 met de wisseltrofee Marco Stuijts en Iwan Gard

Manege toernooi 2017

 

Ons Manege toernooi was wederom een succes met maar liefst 78 doublettes.
In 4 voorgelote rondes gingen zij de strijd aan.Uiteindelijk bleven er 11 teams over met 4 gewonnen partijen daarom is besloten om de nummer 11 te verassen met een heerlijke appeltaart.Dit omdat er 10 eindprijzen beschikbaar waren. Ook de nummers 15,20,25 etc kregen een prijs in de vorm van 2 heerlijke flessen wijn. Waar winnaars zijn zijn natuurlijk ook verliezers en dus ging de laatste prijs naar het koppel die laatste zijn geworden.

 

 

Naam

Gesp.

Winst(1)

Saldo

1

Marco Stuijts, Iwan Gard

4

4

46

2

Junior de Jong, Mimi Tchang

4

4

42

3

Roel Claase, Raymond Tonen

4

4

41

4

J. Brands, Bas van Sloten

4

4

32

5

Max Tophoven, Etienne Callenbach

4

4

31

6

Ton van 't Woud, Rien Ganseman

4

4

31

7

Els Hummel, Berry Suanet

4

4

31

8

Erik V/d Sluys, Annet V/d Sluys

4

4

30

9

Jan Karsten, Wendy Karsten

4

4

29

10

Rick V/d Steen, Pieter van Gemeren

4

4

25

11

Hans Schuit, Adrie Schuit

4

4

23

12

Henk Bakker, Jaap Oostindier

4

3

28

13

Alie Huizinga, Ruud V/d Ploeg

4

3

24

14

Hans V/d Wouden, Frank Bouberg Wilson

4

3

23

15

Leo de Haas, An de Haas

4

3

21

16

Kees de Bruijne, Theo Outhuijse

4

3

16

17

Gerrit Hendriksen, Ferry Klaver

4

3

15

18

Judith Kater, Brena Kater

4

3

14

19

Rita Bakker, Karin de Maaijer

4

3

14

20

Jaap Moens, Maarten Jimmink

4

3

14

21

Louis V/d Vis, Rob Blok

4

3

13

22

Cor Kooy, Ron Bakker

4

3

12

23

Margret van Domburg, Alfons Halman

4

3

11

24

Carla van Wijk, Daniel Staffhorst

4

3

10

25

Nico Waij, Ria Waij

4

3

10

26

Cees van Maris, Co Ursem

4

3

9

27

Cor Pieterse, Riet van der Velde

4

3

9

28

Rob Dapper, Ton Koopmans

4

3

7

29

Chris Ageling, Rob Koopman

4

3

-3

30

Rene van Andel, Hannie Karsten

4

3

-7

31

Jaap Filmer, Mony Filmer

4

2

12

32

Joop Kuiper, Peter Rozenhart

4

2

10

33

Patrick de Maaijer, Willem Scheer

4

2

10

34

Jan Toes, Elly Toes

4

2

9

35

Bert Molenaar, Cees Mienes

4

2

8

36

Cees Oudshoorn, Jennie Oudshoorn

4

2

5

37

Hans Feenstra, Klaas Meijn

4

2

5

38

Peter Kraayvanger, Fransw Hoogendijk

4

2

3

39

Cor Wit, Jan Huiberts

4

2

3

40

Boukje Stammes, Andrea Keasberry

4

2

0

41

Peter Tesselaar, Anja Sijs

4

2

-2

42

Teun Dobben, Rene Dobben

4

2

-3

43

Guus Hulsman, Wil Vernes

4

2

-3

44

Klaas Kossen, Karin Bonsema

4

2

-4

45

Gerda Takken, Kees Takken

4

2

-4

46

Leida Clemens, Roos V/d Klaauw

4

2

-5

47

Wil van Arendonk, Theo van Hees

4

2

-5

48

Nel de Betue, Ferry Monde

4

2

-5

49

Gery Buis, Richard de Jong

4

2

-5

50

Joop Schutte, Gerard Vis

4

1

3

51

Dirk Brander, Bert Landre

4

1

1

52

Rudolf Boersma, Anne Marie Boersma

4

1

-6

53

Hans Schutte, Ans Schutte

4

1

-8

54

Elly Carnas, Liesbeth Ranzijn

4

1

-11

55

Mieke Buis, Giel van Baaijen

4

1

-11

56

Gerrie Mosk, Ria Mosk

4

1

-12

57

Cees Grooff, Vronie Grooff

4

1

-13

58

Teun Groot, Anneke Groot

4

1

-14

59

Berto Groot, Vera Groot

4

1

-17

60

Annet Ursem, Jan Oudhuis

4

1

-17

61

Martien Lont, Sima Lont

4

1

-18

62

Sam de Smit, Ria de Smit

4

1

-18

63

Arjan Mennen, Cor Schellingerhout

4

1

-20

64

Loes Boerdijk, Mia Scholten

4

1

-21

65

Gerrit Diepeveen, Feike Koster

4

1

-22

66

Bep Exalto, Marja Duifs

4

1

-26

67

Leen Karman, Ton Machtel

4

0

-24

68

Nicky van Kreel, Ria Klouwer

4

0

-26

69

Marijke Kossen, Adriaan Oostindier

4

0

-28

70

Hanny Arends, Margriet van der Meijden

4

0

-29

71

Andrie Mooibroek, Gineke Walburg

4

0

-30

72

Diana Kardijk, Peter Denison

4

0

-31

73

Guus de Block, Jack Vriesman

4

0

-33

74

Joke de Visser, Adriaan de Visser

4

0

-35

75

Vera van Baaijen, Jeltje van den Noll

4

0

-38

76

Elly Bakker, Alie Haasnoot

4

0

-38

77

Rietje Stoekenbroek, Jenny D. Mattos

4

0

-41

78

Giel van Dijk, Ria van Dijk

4

0

-47

 

 

 

Een overzicht van de gezellige drukte op de speel

velden. In totaal waren er 76 teams dus 152 spelers op de velden.

De winnaars van het manege toernooi 2016

Frans Tervoort en Ruud de Bruyn van resp Celeritas en LAutre chemin  uit Alkmaar.

De uitslag van het manege toernooi 2016

  Naam Gesp. Winst(1) Saldo
1 Frans Tervoort, Ruud de Bruyn 4 4 41
2 Gabriel Pasma, Ferry Klaver 4 4 39
3 Mieke Buis, Chiel van Baayen 4 4 37
4 Cees Mienes, Bert Molenaar 4 4 36
5 Ruud V/d Ploeg, Alie Huizinga 4 4 33
6 Hans V/d Wouden, Frank Bouberg Wilson 4 4 31
7 Marijke Kossen, Adriaan Oostindier 4 4 30
8 Peter Tesselaar, Berto Groot 4 4 29
9 Henk Dussel, Anja Dussel 4 4 26
10 Nico Waij, Ria Waij 4 4 26
11 Henk Bakker, Jaap Oostindier 4 4 24
12 Klaas Kossen, Karin Bonsema 4 4 21
13 Teun Groot, Anneke Groot 4 4 9
14 Jan Karsten, Guus Hulsman 4 3 18
15 Peter Steffen, Dymphy Bervoets 4 3 17
16 An de Haas, Leo de Haas 4 3 17
17 Wim de Groot, Hr Meyer 4 3 17
18 Leen Karman, Theo Brinkman 4 3 16
19 Jan Oudhuis, Klaas Meijn 4 3 15
20 Daniel Staffhorst, C. van Wijk 4 3 13
21 Judith Kater, Brenda Kater 4 3 13
22 Rob Blok, Alie Schouten 4 3 13
23 Cees Grooff, Rob Koopmans 4 3 13
24 Ruud Thielsch, Cathy Thielsch 4 3 13
25 Martin Koedijk, Dineke Koedijk 4 3 11
26 Richard de Jong, Gery Buis 4 3 10
27 Teun Dobben, Rene Dobben 4 3 5
28 Jaap Moens, Maarten Jimmink 4 2 15
29 Adrie van Asten, Wil Vernes 4 2 7
30 Alie Haasnoot, Trees Nijman -Bakker 4 2 6
31 Ronald Bakker, Pia Schroder 4 2 5
32 Vera Harmsen, Jeltje V/d Noll 4 2 4
33 Willem Scheer, Patrick de Maayer 4 2 4
34 Rita Bakker, Karin de Maayer 4 2 3
35 Karin Schellingerhout, Cor Schellingerhout 4 2 3
36 Henk Martens, Marianne van Roon 4 2 3
37 Kees Takken, Gerda Takken 4 2 2
38 Kees Molenaar, Andre Ruiter 4 2 0
39 Klaas Zander, Cathrien Zander 4 2 0
40 Wil van Arendonk, Theo van Hees 4 2 -1
41 Max Tophoven, Tiny Tophoven 4 2 -2
42 Ton Weerden, Rick V/d Steen 4 2 -2
43 Joke de Visser, Adriaan de Visser 4 2 -3
44 John Boekel, Stefan Boekel 4 2 -11
45 Cor Wit, Nel de Betue 4 2 -15
46 Dick Henderson, Ton Machtel 4 2 -19
47 Rene van Andel, Hannie Karsten 4 1 1
48 Nico Neefjes, F. Hoogendijk 4 1 -2
49 Ad Stet, Piet de Groot 4 1 -6
50 Ulie Idzinga, Piet Idzinga 4 1 -7
51 Ron Bakker, Peter Pronk 4 1 -9
52 Hillie Veenstra, Feike Koster 4 1 -9
53 Pieter van Gemeren, Boukje Stammes 4 1 -9
54 Rietje Stoekenbroek, Emmy Broertje 4 1 -9
55 Ruud Magree, Theo Joosten 4 1 -10
56 Jamp Komduur, Cees Oudshoorn 4 1 -10
57 Martin Lont, Sima Lont 4 1 -12
58 Margret van Domburg, Wout Tijdeman 4 1 -12
59 Anja Sijs, Leida Clemens 4 1 -14
60 Paul de Kuiper, A. de Kuiper 4 1 -17
61 Ton Koopmans, Ria Koopmans 4 1 -18
62 Marjo Duifs, Beb Exalto 4 1 -18
63 Gerard Hobma, Roos V/d Klaauw 4 1 -26
64 Dolly V/t Hoff, Anneke Veken 4 1 -27
65 Kees Zoetelief, Truus Zoetelief 4 1 -31
66 Gerard de Waal, Nel de Waal 4 1 -31
67 Ep Jonkman, Henk Veenstra 4 0 -21
68 Hans Vriend, Klaas Boonstra 4 0 -24
69 Loes Boerdijk, Andries Mooibroek 4 0 -25
70 Hans Schutte, Ans Schutte 4 0 -26
71 Gerda V/d Vegt, Michel V/d Vegt 4 0 -28
72 Meino Hoep, Joop Schutte 4 0 -29
73 Trijnie de Jong, Jenny Oudshoorn 4 0 -34
74 Paul Neefjes, Gerrit Diepeveen 4 0 -34
75 Wil Pijper, Gerrie Mosk 4 0 -35
76 Martijn V/d Laan, Fokje V/d Laan 4 0 -40
Uitslag Manege Toernooi 2015
         
1. Hans Schuit - Adrie Schuit 4/+37
2. Ton Weerden -Rick van der Steen 4/+33
3. Klaas Meijn - Jan Oudhuis 4/+33
4. Erik Van der Sluis-Scott van der Sluis 4/+31
5. Herman Mebius-Bart van Weerden 4/+31
6. Ruud van der Ploeg-Alie Huizinga 4/+30
7. Wil van Arendonk-Theo van Hees 4/+22
8. Hans Schutte- Ans Schutte 4/+20
9. Ad Stet- Piet de Groot 3/+29
10. Mieke Buis-Giel van Baaijen 3/+27
11. Alie Schouten-Rob Blok 3/+27
12. Dick Pot- Henk Dussel 3/+27
13. Kees Mienes -Bert Molenaar 3/+25
14. Adriaan de Visser-Joke de Visser 3/+23
15. Dik Henderson- Tom Machtel 3/+20
16. Jaap Moens- Maarten Jimmink 3/+19
17. Richard de Jong-Gery de Jong 3/+17
18. Nel de Vos-Mia Scholten 3/+16
19. Karin de Maaier-Rita Bakker 3/+16
20. Giel van Dijk-Ria van Dijk 3/+15
21. Sima Lont-Martin Lont 3/+13
22. Ron Imming- Ko Slotboom 3/+9
23. Alie Haasnoot-Cees Kuijper 3/+8
24. Kees Takken-Gerda Takken 3/+8
25. Margret van Domburg-Peter v/d Loo 3/+7
26. Rien Ganseman-Alfons Halman 3/+7
27. Jan Toes- Elly Toes   3/+6
28. Mart Kuiper-Sam Volkers 3/+6
29. Wim de Groot-Ton v/t Wout 3/+5
30. Karin Bonsema-Elly Carnas 3/+4
31. Chris Lont-Adrie Lont 3/+3
32. Meino Hoep-Loekje Gorter 3/-1
33. Henk Veenstra-Roelie Veenstra 2/+10
34. Pe Goedhart-Ina Goedhart 2/+7
35. Nico Way-Ria Way   2/+4
36. Peter Bot-Dolly v/t Hoff 2/+2
37. Jaap Oostindier-Klaas Kossen 2/+2
38. Anja Sijs-Peter Tesselaar 2/-3
39. Gerie Mosk-Siem Plaatsman 2/-6
40. Gerrit Diepeveen-Jampie Komduur 2/-6
41. Rens Schipper-Cor Schellingerhout 2/-7
42. Peter Steffen-Hugo de Groot 2/-8
43. Guus d Block-Jack Vriesman 1/-2
44. Marijke Kossen-Leo Segboer 1/-3
45. Vera Groot- Berto Groot 1/-4
46. Ep Jonkman-Hans Vriend 1/-5
47. Feike Koster-Hilly Veenstra 1/-6
48. Teun Dobben-Rene Dobben 1/-8
49. Piet Arensman-Jan Winters 1/-11
50. Andrea Keasberry-Boukje Stammes 1/_12
51. Judith Kater-Brenda Kater 1/_12
52. Pieter van Gemeren-Harm Schuiling 1/-14
53. Diet Groot-Jan Huiberts 1/-14
54. Teun Groot-Gerrit Boon 1/-16
55. Andries Mooibroek-G Walburg 1/-18
56. Klaas Zander-Catrien Zander 1/-19
57. Willem Scheer- Karin Schellingerhout 1/-19
58. Kees Molenaar-Engelien Borst 1/-19
59. Jannie Boerhoop-Mad van Leeuwen 1/-22
60. Kees Zoetelief-Truus Zoetelief 1/-23
61. Hans Veenstra-Annet Ursem 1/-25
62. Elly Bakker-Judith Kouseband 1/-30
63. Rudolf Boersma-Roos v/d Klauw 0/-16
64. Vera van Baaijen-Jeltje v/d Noll 0/-24
65. Henk Martens-Marianne van Roon 0/-25
66. Joop Smelser-Trijnie Smelser 0/-26
67. Leen Karman-Theo Brinkman 0/-28
68. Kees Vrijer - Jan Vriend 0/-31
69. Wim de Jong- Trijnie de Jong 0/-31
70. Ria Koopmans-Ton Koopmans 0/-33
71. Gerard Vis-Jacco Klaver 0/-35
72. Jaap Zijdewind-Annelies Zegel 0/-36